Kategorie

Znajdź nas na:

apteka bajkowa na allegro

Eva/Qu Czopki przeciw zaparciom w ciąży

Producent: SO.SE.PHARM
Dostępność:
Jest Jest
szt.
18,00 zł

Eva/qu to jedyne na rynku w pełni bezpieczne rozwiązanie problemu zaparć dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Czopki na zaparcia Eva/qu działają łagodnie, wywołując wypróżnienie i skutecznie pomagają pozbyć się zatwardzenia w zaplanowanym czasie.

W przypadku zaparć wywołanych zablokowaniem kału konieczne jest miejscowe działanie uwalniające. Dzięki działaniu musującemu czopki Eva/qu przesuwają masy kałowe zatrzymywane w bańce odbytnicy i są bodźcem do ich szybkiego usunięcia.

Czopki Eva/qu działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego, etc.

Czopki Eva/qu nie wywołują efektu uzależnienia, można je stosować długotrwale za każdym razem, gdy pojawia się problem.

Czopki Eva/qu to innowacyjne rozwiązanie uporczywych zaparć, które łączy bezpieczeństwo metod długotrwałych ze skutecznością, wygodą i szybkością działania środków doraźnych.

Czopki Eva/qu to:

  • wysokie bezpieczeństwo stosowania- w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie powodują działań ubocznych, odwodnienia czy zaburzeń równowagi elektrolitowej organizmu
  • szybkie rozwiązanie problemu zaparć- działają już po 15 minutach od aplikacji
  • zaplanowany moment wypróżnienia
  • jednorazowe bezbolesne wypróżnienie- czopki nie powodują efektu przeczyszczającego, pozwalają na całkowite wypróżnienie w zaplanowanym czasie
  • brak przeciwwskazań do stosowania
  • substancje naturalne, całkowicie nietoksyczne, które po aplikacji uwalniają dwutlenek węgla i wodę


Skład preparatu:

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu w polietylenglikolu rozpuszczalnym w wodzie.

Sposób użycia:

Czopek po wyjęciu z opakowania wprowadzić do kanału odbytu popychając go do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek. Czopek zaczyna rozpuszczac się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający chęć wypróżnienia odczuwalny jest w krótkim czasie od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie (o ile to możliwe) należy raczej chodzić niż siedzieć lub leżeć.

Opakowanie zawiera:

6 czopków

Data ważności:

07.2017